W środę po południu przez Puławy w kierunku Zakładów Azotowych przejechała kolumna prezydenta Etiopii, który odwiedził puławskie przedsiębiorstwo chemiczne.

Tuż przed godz. 15 na puławskich ulicach pojawiły się radiowozy, a kierowanie ruchem na trasie przejazdu pojazdów uprzywilejowanych wzięli na siebie funkcjonariusze. Wszystko po to, żeby umożliwić bezpieczny i szybki przez miasto konwojowi chroniącego prezydenta Demokratycznej Republiki Etiopii, który razem z małżonką przebywa na dwudniowej wizycie w naszym kraju.

Jednym z jej ostatnich punktów była wycieczka do Zakładów Azotowych “Puławy”, gdzie głowa afrykańskiego państwa spotkała się z polskimi samorządowcami i zarządem firmy.

Nam udało się nagrać przejazd kolumny prezydenckiej przez skrzyżowanie na ul. Dęblińskiej. W jego trakcie, ruch został wstrzymany. Tuż po jego wznowieniu kierowcy jadący od strony Dęblina w kierunku centrum musieli uzrobić się w cierpliwość, bo na ul. Piaskowej utworzył się niewielki korek. Na domiar złego w pobliżu Biedronki doszło do niegroźnej stłuczki w z udziałem dwóch samochodów. Obecnie ruch odbywa się już płynnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj